Futuro - plakaty na ściany tworzone przez artystów

Black Sale

Promocja trwa do 30.11.2020

/

Klimat luksusowych, nadmorskich kurortów we własnym domu? Jeśli lubicie nadmorskie klimaty, a przy tym przytulne i eleganckie wnętrza, pokochacie styl Hampton. Ten inspirowany nadmorskimi rezydencjami z rejonu Long Island, efektowny styl wnętrzarski słynie z delikatnej palety barw w marynistycznym klimacie, naturalnych materiałów oraz aranżacji sprzyjających relaksowi. Czym jeszcze charakteryzuje się styl Hamptons i jak wprowadzić go do wnętrza, tego dowiecie się z poniższego wpisu.

Natalia Ciesielska

30 października · 4 minuty czytania

Styl skandynawski to jeden z najbardziej popularnych stylów wnętrzarskich. Czym się charakteryzuje jeden z najbardziej przyjaznych stylów wnętrzarskich? W poniższym wpisie przedstawimy jego najważniejsze cechy, dzięki którym zakochacie się w nim jeszcze bardziej.

Natalia Ciesielska

25 sierpnia · 4 minuty czytania

Jak powiesić plakaty, zdjęcia, obrazki na ścianie? Okazuje się, że gwóźdź, młotek i wiertarka to ostateczność. Plakaty można z powodzeniem przytwierdzić do ściany metodą bezinwazyjną.

Karolina Gruza

8 sierpnia · 4 minuty czytania

Plakaty do salonu mogą być doskonałą odpowiedzią na nurtujące nas odwiecznie pytanie – jak zagospodarować pustą ścianę w salonie. Klasyczne, nowoczesne, z napisami – oferta jest naprawdę ogromna!

Karolina Gruza

18 maja · 4 minuty czytania