Plakaty
NowościInspiracje

Promocja!
do -25% na wszystkie plakaty!

/

Szary kolor stanowi doskonałą bazę do stworzenia spójnej i harmonijnej aranżacji w salonie. Szarość w pokoju dziennym pozwala również na łatwy dobór mebli oraz dodatków. Powinniśmy jednak uważać, by szary salon nie stał się miejscem monotonnym i przygnębiającym. Jak ożywić szary salon? Najprostszym i najszybszym sposobem są barwne akcesoria i ozdoby. Jakie zatem wybrać kolorowe dodatki do szarego salonu? Koniecznie sprawdźcie nasze propozycje!

Natalia Ciesielska

29 stycznia · 4 minuty czytania

Klimat luksusowych, nadmorskich kurortów we własnym domu? Jeśli lubicie nadmorskie klimaty, a przy tym przytulne i eleganckie wnętrza, pokochacie styl Hampton. Ten inspirowany nadmorskimi rezydencjami z rejonu Long Island, efektowny styl wnętrzarski słynie z delikatnej palety barw w marynistycznym klimacie, naturalnych materiałów oraz aranżacji sprzyjających relaksowi. Czym jeszcze charakteryzuje się styl Hamptons i jak wprowadzić go do wnętrza, tego dowiecie się z poniższego wpisu.

Natalia Ciesielska

30 października · 4 minuty czytania

Styl skandynawski to jeden z najbardziej popularnych stylów wnętrzarskich. Czym się charakteryzuje jeden z najbardziej przyjaznych stylów wnętrzarskich? W poniższym wpisie przedstawimy jego najważniejsze cechy, dzięki którym zakochacie się w nim jeszcze bardziej.

Natalia Ciesielska

25 sierpnia · 4 minuty czytania

Jak powiesić plakaty, zdjęcia, obrazki na ścianie? Okazuje się, że gwóźdź, młotek i wiertarka to ostateczność. Plakaty można z powodzeniem przytwierdzić do ściany metodą bezinwazyjną.

Karolina Gruza

8 sierpnia · 4 minuty czytania

Newsletter

Futuro - plakaty na ściany tworzone przez artystów
PayU - operator płatnościMastercardVisa
COPYRIGHT © 2019-2021 FUTURO